15 Žiga Sledič Krilni center 1 0 0 0 0 2
Robert Avguštin 3 0 2 1 0 12
Skupaj 30 7 2 15 0 73

Ko skoka ni…

KK Dornava Jack Caffe je po 2 zunanjih tekem končno odigrala prvo domačo tekmo. Gostovali so ekipo ŠD Ptujska Gora, kateri so imeli prvo tekmo letošnje sezone. To se je opazilo predvsem na igrišču, kajti želeli so si igre in novega dokazovanja.
Domači pa se niso pustili prestrašit in v prvih minutah izkoristili vse nasprotnikove napake in tako povedli za kar začetni rezultat 10:0. Vendar Ptujska Gora se je hitro vrnila s pametno igro, dobro obrambo in manj napakami kot domači. Tako so prvo četrtino dobili z rezultatom 19:23. V tej četrtini se je izredno izkazal igralec Dejan Kečap Kamenšek ki je svoji ekipi priboril kar nekaj skokov in 11 točk.
V drugi četrtini so domači igralci poizkusili s consko obrambo, da bi preprečili več napadalnih skokov, vendar to ni pomagalo, kajti nasprotniki imeli so konkretno višinsko premoč in so se enostavno pod obročem bolj znajdli. Tako so tudi to četrtino dobili z rezultatom 12:19.
Po polčasu smo domači pričakovali preobrat kot smo ga pokazali v Črešnjevcu, vendar je bilo videt kot da ima Gora na vsa naša vprašanja odgovore. Sodnika Senekovič in Šket sta pustila tudi skozi vso tekmo pravo moško igro, katera je pa bolj sedla gostom in so tudi to četrtino dobili za sebe z rezultatom 9:14.
Kljub konkretnemu zaostanku se domači niso predali v zadnji četrtini, vendar žoga enostavno ni hotela iti skozi obroč. Tako so tudi zadnjo četrtino gosti dobili z rezultatom 7:17.
Na tekmi so izstopali pri domačih igralcih Anže Bobek in pri gosteh Dejan Kamenšek, katera sta oba dosegla po 21 točk.
Ekipa KK Dornava Jack Caffe komaj čaka povratno tekmo s ŠD Ptujska Gora, da jim pokažemo in dokažemo da smo imeli samo slab dan.