Gledalcev: en celo tekmo, trije eno četrtino 😛

KMOD Dornava : KK Črešnjevec 63 : 79 (13:18, 16:21, 12:28, 18:12)

KMOD: Mahorič 9, Kekec 0, Kancler 2, Vojsk (K) 8, Metličar 9, Ledinek 5, Ačko 2, Frajnkovič 7, Sok 6, Zorko 2, Duh 6, Klemenčič 9

KK Črešnjevec: Košir 4, Dolenc (K) 7, Hauptman 19, Florjančič 31, Gajšt 2, Rozman 2, Kocijančič 12, Kugl 2

Kaj čmo napisati za to tekmo? Prvi polčas zadovoljiv s strani KMOD ampak z eno napako – neupoštevanja trenerovih nasvetov. Če se vrača – se vsi vračajo, če se krije – se striktno krije. Tega ni bilo. Florjančič je imel svoj večer, veliko zaslug gre preslabi obrambi nad njim. (beri med vrsticami: »Da ne bom si prehitro osebne nabral«). 16točk v prvem polčasu. Najbolj skup sta bili ekipi pri rezultati 23:25, potem pa je šlo to četrtino samo navzdol in se nadaljevalo še skozi celo tretjo četrtino. Kolaps sistema. Tukaj reboot ne bi koristil, ampak samo Format KMOD -> Press Enter. Verjetno rezultat četrtine 12:28 pove vse. Kontre, slabo vračanje, slabo razigravanje, slab napad, z glavo skozi zid, vse so sodniki krivi…pa smo tam.

V zadnjo četrtino so tako ekipa Črešnjevec zakorakali s prednostjo +26 točk. Tako so stopili v igro tisti, ki ne igrajo veliko in še ti so dodali svoje pike. Tako, da so se vsi vpisali na Listo strelcev. Zadnja četrtina je bila tako bolj protokolarna zadeva in lepotni popravek razlike.

Po koncu tekme, smo nekaj skup popili in pojedli (trener Dornave je prinesel slanike) in to je bilo to. Glavno, da se družimo 😉

P.S.  Črešnjevec je slikal. Če ima kdo kaj slik, naj prpopa.