KMO Dornava – ŠD Ptujska Gora 47 : 60 (5:12, 11:12, 15:14, 15:22)

Sodnika: Pirtovšek, Ledinek

KMO Dornava: Mahorič 7,Metličar 21, Vojsk 3, Duh 4, Klemenčič 12

Ptujska Gora: Strižič 2, Skerbiš 19, Avguštin R. 18, Mlakar 6, Vedlin 8, Vinkler S. 4, Pšajd 3

Nič novega v Dornavi, še en v seriji porazov letošnje sezone. Gostje vodili od prve do zadnje minute. Domači nikakor niso spravili žoge čez obroč kar se je videlo na semaforju – samo 5 točk v prvi četrtini. Pri Ptujski gori je Skerbiš polnil koš v prvi četrtini.

Druga četrtina brez posebnosti z rezultatom 11:12 dobili gostje in še povečali prednost do polčasa.

V tretjem delu domači začeli malo boljše. Ko smo že mislili da se bomo približali žoga nikakor ni hotela čez obroč, prosti meti v večini neuspešni.

V zadnje delu smo zaigrali na vse ali nič, vendar so gostje pametno odigrali zadnjo četrino in tekmo brez večjih posebnosti pripeljali do konca.