15 Aleksandar Pantelić Center 2 0 0 0 0 4
Skupaj 22 13 4 21 0 69

Dornava, 27. 1. 2017

Po šoku pred tednom dni, se je v dvorani OŠ Dornava spet zbrala zelena ekipa, ki ji je nasproti stopilo moštvo ŠD Cirkovce.
Sodniški met je dobilo domače moštvo in drama se je začela. V začetnih minutah so gostje izkusili zagrizeno igro na obeh koncih igrišča, kar pa jih ni zmotilo in v izenačenem žoganju so iz prve četrtine izšli s prednostjo 4 točk (14:18). Po minuti premora so igralci iz Cirkovc na parket stopili hrabreje in nasprotniku dopustili le 9 točk v četrtini, sami pa so jih nametali 21. Na polčas sta se moštvi odpravili z izidom 27:35.
Med odmorom smo igralci Dornave malo sedeli v garderobi in ugotovili, da lahko igramo bolje. Svojo kompleksno ugotovitev smo aplicirali v igri na mnoge načine, kar je rezultiralo v odločnejši obrambi in učinkovitejšem napadu. Nasprotna ekipa se je sicer prilagajala borbeni igri, kar pa ni zmotilo domačih, ki so tretjo četrtino dobili s 16:15 in s tem pomembno zmanjšali nasprotnikovo prednost.
Zadnja četrtina je ponudila najzanimivejšo igro, katere tempo se je občutno dvignil. Dornava je vseskozi sledila nasprotnike za približno 10 točk in se na vse kriplje borila, da bi nadoknadila zaostanek. Tako so v zadnji minuti uspeli razliko zmanjšati na 3 točke. Po dobri obrambi so sprožili protinapad, ki pa se žal ni izšel po njihovih željah in igralci ŠD Cirkovce so zapečatili svojo zmago. Končni rezultat 64:69.
Vsi smo bili najboljši in bi si zaslužli sladoled, samo je blo fesjt mrzlo pa pol nismo… Pa smo raje pir.