KK Dornava – KK Ptuj
Gledalci: 4 moški in 1 ženska
Sodnika: Senekovič, Fajt
Zapisnikarska miza: Dobaj, *Ciglar B.

Dornava je že drugič v tej sezoni igrala brez očaka Vojska in glavnega trenerja, ampak k sreči so imeli izkušena veterana (*Ciglar S. in Čeh D.), še iz časa Titove štafete, ki sta se na klopi borila za manjši zaostanek. Gostje so z agresivno obrambo vso tekmo pritiskali na naše zunanje igralce in pri dornavski dimenziji telovadnice ni bilo veliko prostora za ustvarjanje akcij. Pri domačinih sta bila razigrana Vodopivc in Ciglar P., ki sta v prvem polčasu skupaj dosegla 28 od 34 točk (82%). Bobek je v prvih treh minutah naredil 3 osebne napake in dobil zaslužen počitek. Na polčasu je bil rezultat 41:34 za KK Ptuj. V tretji četrtini so bili tako Dornavčani kot Ptujčani hladni (8:10), le Blažiču se je uspelo razgreti do tehnične napake. V zadnji četrtini smo bili priča lepi potezi veterana S. Ciglarja, ki je z »banano« in osebnim prekrškom zaustavil nasprotnika v protinapadu. Dornavčani so se uspeli z dvema trojkama Vodopivca približat na največ 5 pik 3min pred koncem tekme, kar je bilo seveda premalo za zmago. Ptujčani so 72% točk v zadnji četrtini zadeli z uspešnim izvajanjem prostih metov in sanj o prvi zmagi Dornave je bilo konec. Vsaj za tisti dan. Končni rezultat 69:61 za KK Ptuj.
Stelci Dornave: Vodopivc 28, *Ciglar P. 14, Bobek 11, Sterle 4, Kekec 2, Blažič 2
Sterlci KK Ptuj: Kotnik in Kramberger 16, Pogladič 9, Hrenko in Rakovec 8, Žnidarič 7, Bedenik 5