Sodnika: Topolinjak, Močnik

KK Črešnjevec – KMO Dornava 98 : 70 (15:12, 28:27, 24:21, 31:10)

KK Črešnjevec: Dolenc (8), Kocijančič T. (14), Kocijančič A. (19), Krajnčič (1), Hauptman (23), Kugl (3), Florjančič (31), Rozman, Gajšt

KMO Dornava: Mahorič (19), Kocjančič (8), Jakelj (20), Vojsk (11), Veselič M. (3), Črnjavič (5), Ljubec, Duh (2), Kekec, Kancler, Ačko (2)

Tekma se je za domače dobro začela z rezultatom 9:2 vendar smo slabo pokrili od koša bolj oddajene igralce Dornave in dopustili da so gostje do konca četrtine zmanjšali razliko na 3 točke.

V drugi četrtini gostje skoraj da niso zgrešili, k sreči je padlo tudi nekaj trojk v njihov koš. Proti koncu so Dornavčani povsem popustili, preveč vroče krvi in nestrinjanja z sodnikoma so pripeljali do končnega izida +28 za Črešnjevec. V zadnji četrtini se je razigral Florjančič in dosegel 20 od svojih 31 točk v zadnjih desetih minutah. Temperamentni Jakelj pa je Črešnjecu povzoočil največ težav v obrambi z 20 doseženimi točkami. Mahorič (19) in Vojsk (11) sta polek Jaklja edina presegla mejo 10 točk. Pri črešnjevcu pa Haptman z odličnim prenosom žoge z 23 točkami, brata Kocjijančič pa skupaj 33 točk. Vodstvo ekipe iz Črešnjevca je tokrat dobro opravil poškodovani Košir. Sojenje je bilo dobro in enakovredno za obe strani, zapisnikarska miza pa brez večjih zapletov.