Lončarič Sašo 3 0 0 3 0 6
Petek Jernej 1 2 0 0 0 4
Skupaj 16 7 1 16 0 42

ŠD Ptujska Gora premočna za KK Dornava Jack Caffe.
Žreb nam je v prvem krogu pokala Parkl namenil že naše stare znance v drugi ligi-KK Dornava Jack Caffe. Tekmo smo boljše začeli igralci iz Ptujske Gore, saj smo dobili uvodni skok na tekmi kot tudi uvodni točki. Nato je bila tekma v prvi četrtini zelo izenačena vendar smo jo na koncu dobili z rezultatom 18:11. V tej četrtini se je pri domačih izkazal Rok Vodušek (5 točk) in Primož Ciglar (5 točk) iz Dornave.
V drugi četrtini smo igralci Ptujske Gore »pritisnili na plin« in po nekaj zaporednih koših Žige Slediča prišli v vodstvo z dvomestnim številom točk. Ekipi sta na polčas odšli z rezultatom 37:24 za domače.
V tretji četrtini smo Gorčani pokazali nekoliko hitrejšo igro, saj smo z nekaj hitrimi protinapadi prišli v vodstvo z dvajsetimi točkami razlike in smo konec tretje četrtine končali z rezultatom 58:32.
V zadnji četrtini so Dornavčani poslali v igro nekaj mladih igralcev, ki so pokazali dobršnjo mero predrznosti in borbenosti, ki jo potrebna za igranje lige PARKL. Gorčani pa smo do konca odigrali pametno in smo zasluženo zmagali z rezultatom 76:42.
Pri Dornavčanih se je znova pokazal deficit v višini, saj so težko parirali v obrambi in napadu povprečno visokim igralcem Ptujske Gore.
V točkovnem smislu sta se pri Dornavi izkazala Anže Bobek in Primož Ciglar z 9 točkami, pri Ptujski Gori pa Žiga Sledič z 21 točkami in Sandi Predikaka s 16 točkami.
Z Dornavo se bomo še srečali v ligi, mi pa že čakamo nasprotnika v drugem krogu pokala.